Ochrana osobných údajov

Ochrana osobních údajů

Tyto zásady ochrany osobních údajů obecně vysvětlují, jak chráníme soukromí vašich osobních údajů. Bude se vztahovat na veškeré osobní údaje, které poskytnete při registraci u nás.

Jaké informace shromažďujeme?

Typy osobních údajů, které od vás shromažďujeme, budou záviset na okolnostech shromažďování a typu požadované služby. Například, pokud si chcete koupit produkt z tohoto webu, můžeme shromažďovat údaje, jako je vaše jméno, e-mailová adresa, dodací adresa, fakturační adresa a další informace týkající se vašeho nákupu.

Protože jsme ze zákona povinni získat váš souhlas se shromažďováním „citlivých informací“, budeme předpokládat, že jste souhlasili se shromažďováním všech informací, které nám byly poskytnuty pro použití v souladu s těmito zásadami, pokud nám neřeknete jinak.

Jak shromažďujeme informace

Můžeme shromažďovat osobní údaje o vás, když navštívíte náš web, když s námi jednáte prostřednictvím našeho webu, nebo když s námi osobně kontaktujete. Bez vašeho souhlasu neshromažďujeme žádné osobní údaje. Domníváme se, že váš souhlas je udělen, pokud vyplníte pole nezbytná k usnadnění transakce prostřednictvím tohoto webu.

Jak používáme vaše osobní údaje

Sbírejte své osobní údaje obvykle pro následující účely:

1. Pro usnadnění vašeho přístupu k našim webovým stránkám, produktům a službám

2.Do dodání produktů, které jste si u nás objednali

3. Poskytnout vám informace o našich produktech a službách

4. Požádejte o názor na naše produkty, služby, marketing a web.

Poskytování osobních údajů třetím stranám

Vaše osobní údaje můžeme sdělit ostatním za účelem, pro který byly tyto informace shromážděny nebo pro související účely, například za účelem dokončení transakce vaším jménem nebo poskytnutí produktu, který jste zakoupili. Zaměstnáváme třetí strany, aby pro nás poskytovali služby, které zahrnují zpracování osobních údajů, které máme. Například v současné době u třetích dodavatelů:

1. Dodávejte produkty zakoupené na tomto webu

2. Poskytnout elektronický převod peněz, zpracování kreditních karet a účet souvisejících služeb

Bezpečnost vašich osobních údajů

Bezpečně jsme provedli vaše osobní údaje a nebudeme obchodovat, pronajímat ani prodávat. Přijmeme všechny přiměřené kroky, abychom zajistili bezpečnost veškerých informací, které o vás máme. Osobní údaje mohou být uloženy elektronicky v našem počítačovém systému. Brány firewall, hesla, antivirový software a e-mailový filtr chrání všechny naše elektronické informace.